ALLAN HANSON. "The Hat Period", olja på duk, signerad och daterad 1975-76.

472011. ALLAN HANSON. "The Hat Period", olja på duk, signerad och daterad 1975-76.

35 x 55 cm.

Åldersslitage. Bucklor. Krackeleringar.
Smärre källardoft. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 55 cm.

Smärre källardoft. Oramad.

Antal besök: 652