Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
OLLE VON SHEWEN. Olja på pannå, "Höst vid logen Nordingrå", signerad.
471962. OLLE VON SHEWEN. Olja på pannå, "Höst vid logen Nordingrå", signerad.
Ca 22,5 x 27 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 22,5 x 27 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
361