FIGURIN, konstglas, FM Ronneby, 1900-talets andra hälft.

471960. FIGURIN, konstglas, FM Ronneby, 1900-talets andra hälft.

I form av fågel. Klar glasmassa med underfång i grönt och blått. Signerad F.M Ronneby Sweden B-160-350.
Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 602