SPRITPROVARE och TERMOMETER, 1700/1800-tal.

471931. SPRITPROVARE och TERMOMETER, 1700/1800-tal.

I etui, mässing samt glas, otydliga inskriptioner.
Längd 25 cm.
Originalskick.

Slitage, smärre skador på etui.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25 cm.
Originalskick.

Antal besök: 2 030