HERRBETJÄNT, trä, Mec, Italien, 1900-talets andra hälft.

471891. HERRBETJÄNT, trä, Mec, Italien, 1900-talets andra hälft.

På fyra hjultrissor. Märkt Mec Made in Italy.
Höjd 105,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 675