Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GUNNAR ZETTERSTRÖM. Fiskebäckskil. Olja på pannå, signerad.
47184. GUNNAR ZETTERSTRÖM. Fiskebäckskil. Olja på pannå, signerad.
40x52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x52 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 440