ALLAN HANSON. "The girl in discoteque", olja på duk, signerad.

471803. ALLAN HANSON. "The girl in discoteque", olja på duk, signerad.

62 x 51 cm.

Åldersslitage. ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 51 cm.

Åldersslitage. ytsmuts.

Antal besök: 384