KONSTGLAS, vas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad, 1900-talets mitt.

471796. KONSTGLAS, vas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad, 1900-talets mitt.

Höjd ca 34 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm

Antal besök: 2 164