KONSTGLAS, pokal med lock, Ewald Dahlskog, Kosta, signerad.

471793. KONSTGLAS, pokal med lock, Ewald Dahlskog, Kosta, signerad.

Höjd, inklusive lock, 40 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive lock, 40 cm

Mindre slitage.

Antal besök: 893