Vinglas, i böhmisk kristall. Färgade kupor med slipad dekor, olika modeller.
Höjd ca 14 till 31 cm.
Bruksslitage, smärre nagg.
Höjd ca 14 till 31 cm.
Bruksslitage, smärre nagg.