NATTBORD/BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

471692. NATTBORD/BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

Längd 18.5 cm. Bredd 24 cm. Höjd 68 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 353