GUNNAR JANSER. "Ikaros". Olja på duk. Signerad.

471690. GUNNAR JANSER. "Ikaros". Olja på duk. Signerad.

Påskrift a tergo: Till Västernorrland II, "Ikaros", G. Janser Linköping.
Cirka 95 x 104 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 95 x 104 cm.

Antal besök: 1 736