HARALD WIBERG. Räv i landskap, olja på pannå, signerad.

471643. HARALD WIBERG. Räv i landskap, olja på pannå, signerad.

64 x 53 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Ytsmuts. Åldersslitage.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 53 cm

Ytsmuts. Åldersslitage.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 084