PORSLIN, 13 delar, Syco.

PORSLIN, 13 delar, Syco.
471589. PORSLIN, 13 delar, Syco.

Fat längd ca 30 cm.

Bruksslitage, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat längd ca 30 cm.

Bruksslitage, något nagg.

Antal besök: 3 313