MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

471551. MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, 4+2 stolar samt 2 iläggsskivor.
Bordets diameter 105, höjd 74 cm, skivornas bredd 2 x 30 cm.

Fläckar på bordsskivan samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 912