BURKAR OCH FILBUNKAR, 9 st, 1800/1900-tal.

471546. BURKAR OCH FILBUNKAR, 9 st, 1800/1900-tal.

Höjd ca. 4-24 cm.

Bruksslitage. Nagg på burk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 4-24 cm.

Bruksslitage. Nagg på burk.

Antal besök: 335