SKRIN 1700-1800-tal,samt karmstol 1800-tal.

47154. SKRIN 1700-1800-tal,samt karmstol 1800-tal.

Blåmålat skrin på senare ställ.Smidesbeslag. Längd 45, bredd 40, höjd 67 cm.Stol med intappade ben och bågformad rygg.

Skador i bemålningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador i bemålningen.

Antal besök: 807