GOLVURNA, porslin, handmålad, signerad Mazzotti, Albissola, Italien, 1900-talets andra hlft.

471534. GOLVURNA, porslin, handmålad, signerad Mazzotti, Albissola, Italien, 1900-talets andra hlft.

Höjd cirka 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 51 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 673