ALEXANDER FULLER MAITLAND. Olja på duk, signerad.

471532. ALEXANDER FULLER MAITLAND. Olja på duk, signerad.

Kustlandskap. Text a tego exhibited Royal academy 1904, ca. 35x62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 224