KÄPPAR, 2 st, 1900-tal.

KÄPPAR, 2 st, 1900-tal.
471530. KÄPPAR, 2 st, 1900-tal.

Med silverbeslag, längd ca. 90-92 cm.

Slitage, slagmärken, inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 296