URNA MED TRÄLOCK, porslin, Kina, 1900-tal.

471512. URNA MED TRÄLOCK, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 28 cm utan lock.

2 mindre nagg i ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm utan lock.

2 mindre nagg i ovankant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 580