SPJUT, 3 st, troligen Afrika, 18/1900-tal.

471486. SPJUT, 3 st, troligen Afrika, 18/1900-tal.

Längsta spjutet ca 132 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta spjutet ca 132 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 452