STIG JONZON. Motiv från gamla kyrkogården i Kalmar, olja på pannå, signerad och daterad 1943.

471484. STIG JONZON. Motiv från gamla kyrkogården i Kalmar, olja på pannå, signerad och daterad 1943.

ca 55 x 45 cm.

Åldersslitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 55 x 45 cm.

Åldersslitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 677