KHYBERKNIV, 1800-tal.

KHYBERKNIV, 1800-tal.
471478. KHYBERKNIV, 1800-tal.

Knivens längd ca 72 cm, Total längd ca 77,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
471478. KHYBERKNIV, 1800-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 659