BYRÅ MED STENSKIVA, gustaviansk stil, 1800-tal.

471457. BYRÅ MED STENSKIVA, gustaviansk stil, 1800-tal.

Längd 93, bredd 45, höjd 93 cm.

Omfattande banerskador, en sida samt skivan med spricka samt allmänt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 309