VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del.

471446. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del.

Skänkdel med invändiga skåp. Längd 128 cm. Bredd 52 cm. Höjd 98 cm. Hängskåp. Längd 80 cm. Bredd 25 cm. Höjd 74 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 671