FLYGPLAN, 2 st, plåt, 1930-60-tal.

471445. FLYGPLAN, 2 st, plåt, 1930-60-tal.

Germany samt Western Germany. Friktion samt urverk. Längd 18 - 21 cm.

Slitage, skador, kompletterad stjärtfena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571