SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

47143. SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 56, bredd 39, höjd ca 23 cm.

Slitage. Nyckelhålsbricka saknas. Enligt uppgift finns nyckel innuti, skrin är låst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 445