NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets slut.

47142. NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets slut.

Vitmålade.
Längd 53, bredd 35, höjd 64,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 719