SUPKOPPAR samt fat och saltkar, silver, mestadels GAB, 1900-tal.

471368. SUPKOPPAR samt fat och saltkar, silver, mestadels GAB, 1900-tal.

2 Supkoppar, 3 små fat samt saltkar
Vikt ca 220 gram.

Bruksslitage samt delvis svärtat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 220 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 450