SKULPTUR, glas, Monica Bäckström, Kosta Boda Limited.

471347. SKULPTUR, glas, Monica Bäckström, Kosta Boda Limited.

Signerad samt etikettmärkt. Träsockel medföljer. Höjd exkl. sockel ca 28 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 697