SEKRETÄR, fur, 1970-tal, Allbo möbler Diö.

471324. SEKRETÄR, fur, 1970-tal, Allbo möbler Diö.

Längd 115, bredd 47, höjd 107 cm.

Senare fötter, smärre träskador, löst beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 227