LJUSSTAKE, tenn, Martin Moberg, Jönköping, 1792.

47131. LJUSSTAKE, tenn, Martin Moberg, Jönköping, 1792.

Med devisen "En god vän är bättre än 100 förvanter".
Höjd 20,5 cm.

Bucklor, slitage, repor. Saknar manschett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Antal besök: 1 490