FIGURIN, porslin, "Little nurse", Goebel, Tyskland, 1900-tal.

471309. FIGURIN, porslin, "Little nurse", Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Höjd 10,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 678