PARTI MÖBLER, 3 delar, pall, fotpall samt stol, 1800-talets slut.

47125. PARTI MÖBLER, 3 delar, pall, fotpall samt stol, 1800-talets slut.

Partiet består av en stol, vitmålad trebent pall med monogram AJ samt en fotpall med broderad sits.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 795