GOLVLAMPA, 2-armad, 1940/50-tal, Eskilstunas Elektrofabrik AB.

471247. GOLVLAMPA, 2-armad, 1940/50-tal, Eskilstunas Elektrofabrik AB.

Höjd på bild 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 160 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 553