SERVISDELAR, 12 st, "Smide", Berit Ternell, Gefle, 1900-talets mitt.

471225. SERVISDELAR, 12 st, "Smide", Berit Ternell, Gefle, 1900-talets mitt.

6 tekoppar
6 tefat.

Bruksslitage.
2 koppar med tillverkningsdefekter.
1 fat med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar
6 tefat.

Bruksslitage.
1 fat med smärre nagg.

Antal besök: 505