SPEGEL, oval med rosettkrön samt slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

47122. SPEGEL, oval med rosettkrön samt slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 67 cm.

Bruksslitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm.

Bruksslitage, sprickor.

Antal besök: 3 723