SPEGEL, så kallad glasmästarspegel, 1800-tal.

47121. SPEGEL, så kallad glasmästarspegel, 1800-tal.

Bredd 25,5, höjd 53 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 25,5, höjd 53 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 672