PERNILLA P STAPPE. Figurscen, olja på papp, signerad.

471208. PERNILLA P STAPPE. Figurscen, olja på papp, signerad.

64 x 48 cm.

bucklig, oglasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 48 cm.

bucklig, oglasad.

Antal besök: 2 128