471194. KRÄFTTALLRIKAR, 9 st, Göteborg, KRÄFTSKÅL, Rörstrand samt LJUSSTAKAR, 6 st, Boda Shop.
7 tallrikar Göteborg diameter 20 cm
2 tallrikar Göteborg 28 cm.
Skål Rörstrand 24 cm.
6 ljusstakar Boda Shop längd 12 cm.
Tallrikar med dekorslitage, krackeleringar, tre tallrikar med små nagg, en stor tallrik med sprickor/lagningar.
Skål Rörstrand utan anmärkningar.