VITRINSKÅP, hörnmodell, rokokostil, 1900-tal.

471112. VITRINSKÅP, hörnmodell, rokokostil, 1900-tal.

Belysning. Längd ca 72, djup ca 44, höjd ca 205 cm.

Slitage, märken. Underskåp med löst hyllplan. Senare belysning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 465