SKRIVBORD, avlutad fur, sent 1800-tal.

471098. SKRIVBORD, avlutad fur, sent 1800-tal.

Längd 114, bredd 64, höjd 76 cm.

Åldersslitage, fläckig samt lagad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 723