NILS ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

471094. NILS ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

Vagn med mjölkspannar. Signerad och numrerad EA. Dat -86
60x47 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x47 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 358