STOLAR, 4 st, Äpplet & BORD, jugend, 1900-talets första hälft.

471070. STOLAR, 4 st, Äpplet & BORD, jugend, 1900-talets första hälft.

4 st ekstolar med svart lädersits.
Ovalt bord med iläggsskivor x2 ( 30,5 x 90 cm )
Längd 118 cm, bredd 90 cm, höjd 74 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 11 844