CARL HÖYRUP. Djurmotiv, olja på duk, signerad.

471034. CARL HÖYRUP. Djurmotiv, olja på duk, signerad.

ca 75 x 100 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 75 x 100 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 724