CIGARETTSKRIN i form av åsna, metall, omkring 1900-talets mitt.

470953. CIGARETTSKRIN i form av åsna, metall, omkring 1900-talets mitt.

Märkt "Made in Sweden". Sockel i trä. Då man lyfter svansen matas cigaretten ut där bak. Höjd ca 14 cm.

Slitage, märken, färgbortfall. Sockel med smärre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 116