VAS, keramik, Ilse Claesson, Rörstrand, 1900-talets första del.

470898. VAS, keramik, Ilse Claesson, Rörstrand, 1900-talets första del.

Höjd ca 15 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 4 081