FIGURIN, stengods, Tax, ur serien "Lilla Zoo", Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

470890. FIGURIN, stengods, Tax, ur serien "Lilla Zoo", Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 428