BLOMBORD, trä/gummiklädd metall, stringmodell, 1950/60-tal.

470851. BLOMBORD, trä/gummiklädd metall, stringmodell, 1950/60-tal.

Längd 87 cm.
Bredd 25 cm.
Höjd exklusive korg 57 cm.

Färg samt fanersläpp, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87 cm.
Bredd 25 cm.
Höjd exklusive korg 57 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 806